Novinky

První ročník INSPIROMATU je za námi

První ročník INSPIROMATU je za námi

čtvrtek, 12. října 2017 | Kdo vám řekne, jak napsat inzerát do seznamky? Jak vypadat, že těm vínům také rozumíte? A hlavně, proč ta pračka pořád konzumuje ty ponožky? Festival netradičních přednášek na témata, které potřebujete znát. 50 minut, které výrazně zjednoduší váš život.

 

2. ročník Seniors Defilé v naší režii

2. ročník Seniors Defilé v naší režii

neděle, 1. října 2017 | Modelky v nejlepších letech, ve stylových šatech a kostýmech, jedinečné klobouky a šperky a skvělá atmosféra. To vše bylo Senior Defilé. Módní přehlídka elegantních slečen v pokročilém věku, konaná v rámci 40. setkání Klub R51 plus, se vydařila i tentokrát a modelky si tak splnily sen.

 

Byli jsme součástí festivalu Město lidem, lidé městu 2017

Byli jsme součástí festivalu Město lidem, lidé městu 2017

pátek, 1. září 2017 | Další ročník kulturního festivalu v Českých Budějovicích, který vždy vlije zábavu do ulic v centru města, se i letos velmi povedl a my byli u toho :) Jsme jedním z hlavních organizátorů a máme z téhle akce velkou radost.

 

CC škola jazyků s novým vizuálem od nás

úterý, 11. července 2017 | Pomáháme jazykové škole CC škola jazyků s kampaněmi a s grafikou.

 

Spolu s Laviiim jsme se přiřítili do IGY

pátek, 30. června 2017 | V rámci spolupráce s IGY Centrem jsme se podíleli na dalším úspěšném eventu. Dostali jsme do IGY velkou hvězdu současného fotbalu Juliuse Laviho Lavického!

 

Máme rádi sousedy z Riegrovky

pondělí, 19. června 2017 | Uspořádali jsme pro naše sousedy a pro lidi z okolí Sousedské setkání Riegrovka 2017. Bylo to moc fajn a určitě to nebylo naposledy.

 

Prezentovali jsme LaVitu na hokeji

Prezentovali jsme LaVitu na hokeji

sobota, 4. února 2017 | Jahoda pobíhající mezi diváky, živá mrkev fandící v kotli, čerstvé ovoce a házení plyšového ovoce do terče. Tak nějak ve zkratce vypadala prezentace společnosti LaVita na hokejovém zápase HC Motor.

 

IGYdance aneb když zákazníci tančili spolu s námi

IGYdance aneb když zákazníci tančili spolu s námi

úterý, 15. listopadu 2016 | V rámci spolupráce s IGY Centrem jsme se podíleli na dalším úspěšném eventu IGYdance, v rámci kterého se v IGY neustále tančilo. Tančili zákazníci, tančili profesionálové a tančily také hvězdy ze StarDance.

 

"Pomozte nám zalévat, ať vyrosteme co nejdříve" v naší režii

pátek, 30. září 2016 | V rámci spolupráce s IGY Centrem jsme přes léto rozmístili po Českých Budějovicích tři desítky vyvýšených záhonů, které hlásaly "Pomozte nám zalévat, ať vyrosteme co nejdříve". Projekt spojený se stavbou NOVÉHO IGY měl za pomoci obyvatel krajského města zvelebit centrum Budějovic a zároveň symbolicky odlehčit stavbu.

 

Listovali jsme s Lukášem Hejlíkem v IGY

sobota, 17. září 2016 | Usain Bolt v podání Lukáše Hejlíka v rámci scénického čtení Listování. Nejen, že jsme u toho byli, my jsme to v rámci spolupráce s IGY Centrem i agenturně celé zajišťovali :)

 
1 2